Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komu przeszkadzał pomnik przyrody

Utworzony przez Gość, 7 stycznia 2014 r. o 13:39 Powrót do artykułu
Sam zarządza, sam odrządza to nawet w mojej firmie tak nie mogę zrobić  bo mam kupe przepisów za plecami.a tu wolno?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janek napisał:
to ludzie mówią że on dyscyplinarnie wyleciał a tu taka prawda. To żescie sobie narobili
 Wielkie halo przecierz może startować konkurs  ogłoszonył,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xx napisał:
Janek napisał:
to ludzie mówią że on dyscyplinarnie wyleciał a tu taka prawda. To żescie sobie narobili
Wielkie halo przecierz może startować konkurs  ogłoszonył,
 tu nie chodzi o halo tylko o zasady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędnik popełnia błędy a pracownik dostaje po ptakach.Urzędnik poszedł po starych zasadach dajcie mi człowieka a ja już paragraf znajde czy zarządzenie.Albo przypomina mia się stare powiedzenie kowal zawinił a cygana powiesili.OJ WŁODARZU IDĄC DO WYBORÓW mówiłeś o innych zasadach.Mojego głosu już nie dostaniesz a i u wielu ludzi też.Za to zajście ktoś powinien ponieść kare/mowa o urzędnikach/.Taka gmina a takie numery.Podpowiedż do młodego weż sobie prawnika to wyprostuje twórcze myśli wodza i jego prawnej ręki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze powiedziane/napisane!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to w takim przypadku powinny zostać zwolnione dwie osoby dyrektor i osoba która odpowiada  za procedure powołania na to stanowisko to teraz niech wójt wyciągnie kąsekwencje w stosunku do tej osoby czekamy na bieg wydarzeń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xx napisał:
Janek napisał:
to ludzie mówią że on dyscyplinarnie wyleciał a tu taka prawda. To żescie sobie narobili
Wielkie halo przecierz może startować konkurs  ogłoszonył,
 to za miesiąc znowu sie okarze że coś jest niedopełnione i znowu konkurs coś tu śmierdzi albo b,,,el w urzędzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wójt odpowiada za powołanie dyrektorów, zatrudnia i zwalnia. Wobec kogo konsekwencje??!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
To wójt odpowiada za powołanie dyrektorów, zatrudnia i zwalnia. Wobec kogo konsekwencje??!!
 no to krowy paść a nie zarządzać gminą a co na to radni którzy udzielili absolutorium takiemu człowiekowi który prostych spraw niepotrafi dopilnować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie  ciekawostka wódz ,,strzelając sobie w kolana ;doznał innych obrażeń kula lecąc zaczepiła o jajka straszny ból ,,współczuje biedactwu''.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie kto był powołany do komisji w sprawie wyboru dyr GOK-daj odpowiedż dzięki z góry a zarazem kto jest teraz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kandydat napisał:
Pytanie kto był powołany do komisji w sprawie wyboru dyr GOK-daj odpowiedż dzięki z góry a zarazem kto jest teraz.
 Nie mogę znaleść kto był w komisji konkursowej ale jest podpisane przez wójta Marka Piech w 2011 roku od tej pory konkurs na dyrektora GOK nie był ogłaszany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to ma do rzeczy, kto był w komisji. Odpowiada wójt. Koniec i kropka.Nie dopilnował swoich obowiazków - niech odpowie zato.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włodarz /nie bronek/ taką bystrością się popisał że dostrzegł własny błąd po 11 miesiącach czyli od stycznia 2017 r przy powołaniu dyr GOK w zarządzeniu nr,3 więc postanowił ten błąd naprawić i wyrzucić z pracy dyr.Szukał tego błędu od stycznia /albocelowo popełnił/,Niech pamięta ze za błędy trzeba ,,płacić,,z własnej kieszeni nie podatników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
Włodarz /nie bronek/ taką bystrością się popisał że dostrzegł własny błąd po 11 miesiącach czyli od stycznia 2017 r przy powołaniu dyr GOK w zarządzeniu nr,3 więc postanowił ten błąd naprawić i wyrzucić z pracy dyr.Szukał tego błędu od stycznia /albocelowo popełnił/,Niech pamięta ze za błędy trzeba ,,płacić,,z własnej kieszeni nie podatników
 już raz gmina zapłaciła  za zus i podatek jak nasz wójt zaczoł szukać błędów poprzednika  i pewnie teraz będzie to samo a puzniej brakuje pieniędzy widły i do gnoju anie do urzędu jak sobie dziabnie to we własną nogę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak śmierdzisz to sie umyj !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu,,znasz bajkę o szczurze?.Jego pycha zgubiła ciebie chyba też zgubi.Totalne zero.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie każdy brud da się zmyć ze swoich rąk, nawet jak się pracuje w białych rękawiczkach 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napiszciejak tam po imprezie w Dzwoli na posiwięceniu samochodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj ale się działo niektórych tak wiatr przewiał że aż niebyło na co patrzeć mam na myśli druha Krzysztofa D. z Kocudzy Górnej tak go przewiało że chciał bić prezesa OSP Dzwola Jana B.głównego organizatora pewnie za to że go zaprosił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...